Zamów rozmowę z naszym doradcą


od:

do:Skontaktuj się z nami:

czytaj dalej

IV rewolucja przemysłowa nabiera tempa

internet rzeczy, inteligentne domy, roboty i AI - potrzeba nowej klasy programistów


Ro­zej­rzyj się wo­kół sie­bie - nasz świat zamie­szkany jest przez blis­ko 7.5 miliarda lu­dzi, a według nie­któ­rych sza­cun­ków, już dziś wypełnia go 100 bilionów mikro­kontro­lerów. Daje to ponad 13 000 minia­turowych kompu­terów na głowę każ­dego miesz­kańca!


W dobie Internetu Rzeczy programowalnym staje się niemal wszystko. W swoich kieszeniach nosimy urządzenia, które jeszcze 10 lat temu wypełniały całe biurka, nasze lodówki proszą o update oprogramowania, do pralek ściąga się aplikacje, a nowoczesne żarówki rozmawiają ze sobą poprzez sieć WiFi. Do naszej codzienności wkraczają roboty, zastępując pracowników, żołnierzy i pomoce domowe. W przeciągu najbliższej dekady zaplanowano wystrzelenie kilkunastu tysięcy satelitów, prywatne firmy przygotowują się do kolonizacji księżyca, a NASA snuje plany o eksploracji Tytana.


Gwałtowny rozwój technologii potęguje zapotrzebowanie na programistów nowej generacji – łączących umiejętności z zakresu elektroniki, programowania i robotyki.

czytaj dalej

I tu wkraczamy my! ;-)

nauczymy Cię budować i programować własne roboty oraz urządzenia


Podczas szkolenia poznasz:


 • podstawy elektroniki cyfrowej i analogowej
 • elementy automatyki i robotyki
 • metody programowania mikrokontrolerów
 • zasady działania wielu urządzeń

 • Zbudujesz i zaprogramujesz własne:


 • pojazdy i roboty
 • urządzenia działające w domenie Internetu Rzeczy
 • czujniki i sterowniki
 • komponenty do wykorzystania w inteligentnym domu
 • oraz wiele innych!
  czytaj dalej

  Nie ma na co czekać!

  wyraź swoje zainteresowanie a odezwiemy się, gdy ruszą zapisy


  To szkolenie jest obecnie w takcie przygotowania, pracujemy w pocie czoła, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik :-) Jeśli interesuje Cię jego tematyka, zostaw proszę swój adres email lub nr telefonu - odezwiemy się, gdy tylko ruszą zapisy.  xamarin
  1

  Proszę wypełnij kilka informacji o sobie, abyśmy mogli szybciej znaleźć wspólny język. Bez obaw, Twoje dane nie będą w żaden sposób przetwarzane w celach marketingowych, ani nikomu ich nie przekażemy. Skontaktujemy się tylko w sprawie niniejszego kursu chyba, że sam(a) wyrazisz zainteresowanie resztą oferty.

  2

  Wypełnienie formularza gwarantuje Ci miejsce w grupie, a równocześnie do niczego nie zobowiązuje. O kolejności zapisów decyduje czas przesłania formularza, możesz także zadzwonić lub poprosić o to nas ( tutaj ) - także do dzieła! :-)

  3

  W przeciągu 24h skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  4

  Kiedy grupa zostanie skompletowana zadzwonimy ponownie i potwierdzimy termin oraz miejsce rozpoczęcia szkolenia (minimum tydzień przed startem). W tym momencie podejmiesz ostateczną decyzję.

  5

  Następnie, poprosimy Cię o podpisanie wysłanej elektronicznie umowy. W przypadku osób niepełnoletnich, umowę podpisuje rodzic. Skan lub zdjęcie dokumentu odsyłasz na nasz email, nie ma potrzeby odwiedzać nas wcześniej.

  6

  Płatności można dokonać przelewem lub na zajęciach, w terminie 14 dni od podpisania umowy. W razie potrzeby możemy rozłożyć kwotę na niskie raty. Pamiętaj również, że za każdą osobę, która zapisze się na kurs z Twojego polecenia oboje otrzymacie 20% zniżki :-)

  7

  Jeśli z jakiś względów nie znajdziemy wspólnego języka to, choć jeszcze nigdy nam się to nie przytrafiło, w dowolnej chwili możesz odstąpić od umowy otrzymując 100% lub większość środków.