Zamów rozmowę z naszym doradcą


od:

do:Skontaktuj się z nami:

czytaj dalej

Zostań twórcą gier

i zarabiaj na swojej pasji


Minecraft, Flappy Bird, Super Meat Boy, Banished - to zaledwie garstka przykładów gier ostatnich lat zarabiających miliony dolarów i wykonanych przez jednego człowieka! Gigantyczne zasięgi dystrybucji cyfrowych dostępnych z dnia na dzień dla każdego wydawcy oraz duży popyt na tzw. gry Indie otworzył nieograniczone możliwość przed młodymi twórcami z wyobraźnią i determinacją.
Wielką rolę w rozwoju tego segmentu rynku odgrywają specjalistyczne narzędzia upraszczające proces kreacji zwane Silnikami Gier, takie jak Unity 3D. Przy ich pomocy można wykonać dowolną grę, działającą na ponad 20 różnych platform sprzętowych: PC, konsolach i smartphonach - a wszystko to wykorzystując język C# poznany na pozostałych szkoleniach. Pomimo swoich ogromnych możliwości, programy takie jak Unity3D pozostają darmowe i dostępne dla każdego.
Tworzenie gier to najbardziej wymagający i zarazem sprawiający najwięcej radości rodzaj aplikacji. Silniki są skomplikowane, a twórca będzie potrzebować nie tylko znajomości języka programowania, ale także wiedzę z zakresu fizyki, grafiki oraz rozmaitych technik stosowanych w grach.

czytaj dalej

I tu wkraczamy my! ;-)

nauczymy Cię tworzyć gry


Podczas szkolenia poznasz:


 • interfejs i narzędzia środowiska Unity3D
 • techniki i pojęcia stosowane w grach komputerowych
 • podstawy fizyki i matematyki w kontekście gier 2D i 3D

 • ...a co najważniejsze:


  stworzysz profesjonalne, trójwymiarowe gry komputerowe wykorzystujące zaawansowane:
 • efekty świetlne
 • systemy cząstek
 • tryb sieciowy
 • dynamiczne udźwiękowienie
 • adaptacyjne animacje
 • oraz wiele innych!
  czytaj dalej

  Jeśli kochasz gry tak samo jak my

  ten kurs jest idealnie dla Ciebie!

  Po ukończeniu kursu będziesz w stanie samodzielnie wykonać wymarzoną grę i opublikować ją na wybranej platformie sprzętowej (np. w Google Play). Szkolenie wymaga od uczestników średniozaawansowanej znajomości języka C#, zatem stanowi idealną kontynuację kursu "C# i .NET od podstaw oraz tworzenie aplikacji graficznych" - zachęcamy Cię do jego realizacji w pierwszej kolejności ;-)
  To szkolenie jest obecnie w takcie przygotowania, pracujemy w pocie czoła, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik :-) Jeśli interesuje Cię jego tematyka, zostaw proszę swój adres email lub nr telefonu - odezwiemy się, gdy tylko ruszą zapisy.  unity
  1

  Proszę wypełnij kilka informacji o sobie, abyśmy mogli szybciej znaleźć wspólny język. Bez obaw, Twoje dane nie będą w żaden sposób przetwarzane w celach marketingowych, ani nikomu ich nie przekażemy. Skontaktujemy się tylko w sprawie niniejszego kursu chyba, że sam(a) wyrazisz zainteresowanie resztą oferty.

  2

  Wypełnienie formularza gwarantuje Ci miejsce w grupie, a równocześnie do niczego nie zobowiązuje. O kolejności zapisów decyduje czas przesłania formularza, możesz także zadzwonić lub poprosić o to nas ( tutaj ) - także do dzieła! :-)

  3

  W przeciągu 24h skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

  4

  Kiedy grupa zostanie skompletowana zadzwonimy ponownie i potwierdzimy termin oraz miejsce rozpoczęcia szkolenia (minimum tydzień przed startem). W tym momencie podejmiesz ostateczną decyzję.

  5

  Następnie, poprosimy Cię o podpisanie wysłanej elektronicznie umowy. W przypadku osób niepełnoletnich, umowę podpisuje rodzic. Skan lub zdjęcie dokumentu odsyłasz na nasz email, nie ma potrzeby odwiedzać nas wcześniej.

  6

  Płatności można dokonać przelewem lub na zajęciach, w terminie 14 dni od podpisania umowy. W razie potrzeby możemy rozłożyć kwotę na niskie raty. Pamiętaj również, że za każdą osobę, która zapisze się na kurs z Twojego polecenia oboje otrzymacie 20% zniżki :-)

  7

  Jeśli z jakiś względów nie znajdziemy wspólnego języka to, choć jeszcze nigdy nam się to nie przytrafiło, w dowolnej chwili możesz odstąpić od umowy otrzymując 100% lub większość środków.